Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

hero-career-our-values background

Myślimy nieszablonowo i wspieramy się zespołowo!

Jesteśmy zespołem

Jesteśmy zespołem, który w pracy daje z siebie 100%. Cenimy sobie przyjazne środowisko i sami aktywnie budujemy dobrą atmosferę. Wyróżnia nas poczucie humoru, pozytywne nastawienie, ciekawość świata i otwartość na nowe wyzwania. Podążamy za trendami, dlatego stale poszukujemy wiedzy i rozwijamy własne umiejętności.

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Doradzamy polskim przedsiębiorcom w zakresie prowadzenia zintegrowanych działań promocyjnych, wspólnie poszukujemy najskuteczniejszych narzędzi i sposobów dotarcia do klienta.

Jesteśmy zespołem

Jesteśmy doradcami internetowymi

Jesteśmy doradcami internetowymi małych i średnich firm. Rozumiemy biznes lokalny i doceniamy zaufanie, jakim obdarzyli nas przedsiębiorcy. Jakość i troska o klienta to wartości, którymi się kierujemy.

Jesteśmy specjalistami z wielu obszarów marketingu internetowego. Zespół sprzedażowy to wykwalifikowani doradcy klienta, którzy doskonale znają aktualne trendy nowoczesnego marketingu i potrafią przygotować plan działań reklamowych dla każdego biznesu.

W zespole Customer Care stawiamy na empatię i troskę o sprawy klienta i takich kompetencji szukamy u kandydatów do pracy. W Dziale Realizacji chętnie współpracujemy z kreatywnymi grafikami i web developerami, poszukujemy także copywriterów z „lekkim piórem”, doceniamy specjalistów SEO i Social Media.

Jesteśmy doradcami internetowymi

Nasze działy

Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży

Ten zespół składa się ze specjalistów i specjalistek od pozyskiwania nowych i współpracy ze stałymi klientami. To mistrzowie komunikacji pełni pozytywnej energii i wciąż chętni do dalszego rozwoju swoich umiejętności interpersonalnych.
Dział Customer Care

Dział Customer Care

Troszczy się o dobre relacje z naszymi klientami i bada ich potrzeby. To zespół gotowy do udzielania porad, wspierania i rozwiązywania problemów. Składa się z empatycznych i kreatywnych osób, które odpowiedzą na każde pytanie dotyczące usług WeNet.
Dział Redakcji

Dział Redakcji

Tu działają ludzie pióra, choć obecnie wypadałoby powiedzieć – klawiatury. Ich zadania to pisanie różnego rodzaju tekstów: od krótkich i chwytliwych haseł reklamowych, przez frapujące newslettery, po rzetelne artykuły eksperckie czy wciągające teksty na bloga.
Finanse i Administracja

Finanse i Administracja

To działy, bez których nie może obejść się żadna duża firma. Skrupulatność i doskonała organizacja to cechy, które sprawiają, że nasz firmowy świat jest poukładany, a wszystkie formalności i płatności realizowane zgodnie z planem.