Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

Maja Włoszczowska Ambasadorką WeNet!

Mamy to! Wrzucamy wyższy bieg i powiększamy ekipę. Dołącza do nas Maja Włoszczowska. Utytułowana kolarka górska. Dwukrotna srebrna medalistka olimpijska, mistrzyni świata i Europy. Przez ponad dwie dekady w ścisłej czołówce w swojej dyscyplinie.

Obecnie inspirująca mówczyni motywacyjna, która od 2024 roku wraz z WeNet promuje swoją działalność w Internecie!

hero-ambassador-aside background
kampania-tv-ambasador

Ja cię kręcę, ale kampania!

Połączyliśmy siły, by stworzyć mistrzowski projekt. W naszych najnowszych spotach pokazujemy, jak promocja w sieci może rozkręcić niewielką firmę.

Bo wiadomo – w biznesie najważniejsza jest widoczność.

Maja Włoszczowska, czyli pasja i nieustępliwość

Wybitna kolarka górska. Czterokrotna olimpijka, dwukrotna srebrna medalistka olimpijska (z Pekinu w 2008 roku i Rio de Janeiro w 2016), mistrzyni świata i Europy w kolarstwie górskim. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. A także współautorka dwóch książek: autobiografii „Szkoła życia” oraz poradnika rowerowego „Rowerem na szczyt”.

Obecnie opowiada o swoich doświadczeniach i motywuje innych do działania. Pokazuje, jak wykorzystać potencjał, który drzemie w każdym z nas. Podkreśla, że mistrzowie nigdy się nie poddają. A Ci, którzy się poddają, nigdy nie zostają mistrzami.

Maja Włoszczowska