Facebook Dating, czyli kiedy umówimy się na randkę przez Facebook’a?

0
2403

Facebook_Dating_czyli_kiedy_umowimy_sie_na_randke_przez_Facebook’a

Patrząc na to, co wyprawia Facebook, nasuwa nam się tylko jedna myśl – coraz więcej potrzeb zaspokajamy logując się do tego serwisu. Mamy usługę Marketplace, za pomocą której możemy przejrzeć oferty sprzedaży i zrobić zakupy, możemy przeprowadzić kampanię reklamową dla swojej firmy czy marki, oglądać wideo w serwisie VOD Facebook Watch, szukać pracy, przeprowadzić rekrutację, mamy też Messenger, który nie służy już tylko do wymiany wiadomości ze znajomymi, ale stał się też skutecznym narzędziem komunikacji firm z potencjalnymi klientami.

Funkcji tych jest bardzo wiele, a zapewne będzie ich jeszcze więcej, zwłaszcza że kolejna – po debiucie w 20 krajach we wrześniu br. – już czai się za rogiem także i u nas. O czym mowa?

Serwis randkowy – Facebook Dating

To prawdziwa gratka dla fanów portali randkowych i groźny konkurent dla Tindera. Zgodnie z zapowiedzią, serwis Facebook Dating ma być dostępny dla użytkowników w Polsce na początku 2020 roku.

Zamysł jest wiadomy – pomóc tym, którzy dotąd nie mieli szczęścia w miłości odnaleźć swoją połówkę albo nawiązać inne wartościowe relacje.

Przeczytaj również:  Reklamy na messengerze - co to jest?

Facebook dating_CS Group

Konto na Facebook Dating – czy dla każdego?

Serwis randkowy nie będzie działał w ramach ogólnego profilu, lecz by z niego skorzystać trzeba będzie założyć konto na Facebook Dating, pobierając najpierw najnowszą wersję aplikacji Facebook. Opcja założenia konta w ramach serwisu randkowego pojawi się jako nowa karta w aplikacji mobilnej Facebooka. Aby założyć konto, użytkownik będzie musiał mieć ukończone 18 lat.

Wszystkie osoby, które obawiają się, że korzystanie z portalu randkowego zostanie powiązane z ich profilem głównym na Facebooku, a niechciane informacje widoczne dla znajomych, mogą czuć się spokojni. Facebook zapewnia, że wszelka aktywność na Facebook Dating odbędzie się w pełnej dyskrecji.

Facebook pomoże dobrać osoby o wspólnych zainteresowaniach, uczestniczące w podobnych wydarzeniach czy przynależące do wspólnych grup tematycznych czy dyskusyjnych. Co więcej – Facebook Dating będzie też świetnym rozwiązaniem dla osób, które są już znajomymi na Facebook’u, ale np. brak im śmiałości, by okazać głębsze zainteresowanie czy ujawnić uczucia. W takiej sytuacji, gdy obydwoje wybiorą opcję „sekretne zauroczenie”, Facebook będzie mógł ich połączyć w parę. Wszystkie potrzebne informacje oraz preferencje, użytkownik określa przy zakładaniu konta i one właśnie posłużą algorytmom Facebooka do łączenia ludzi w pary. Miejmy nadzieję… skutecznego!

Przeczytaj również:  Statystyki Facebook Watch w 2019 roku i wejście serwisu na rynek Europejski

To co? Czekamy na Facebook Dating w Polsce!

Nowe wezwanie do działania
5/5 - (4 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here