hero-career-job-offers background

Specjalista ds. Social Media w Bydgoszczy

Chcę dołączyć do zespołu!

  • Bydgoszcz
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat

Zadania, jakie stawiamy przed tobą:

  • tworzenie ciekawych i poprawnych językowo treści na fanpage’ach klientów
  • komunikacja z klientem
  • publikacja postów na Facebook’u i Instagramie
  • tworzenie prostych grafik

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w zespole młodych ludzi, którzy tworzą przyjazną atmosferę i wspólnie budują firmę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • kreatywności, lekkości pióra, nieprzeciętnej pomysłowości
  • umiejętności redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych
  • umiejętności wyszukiwania szczegółowych informacji na każdy temat
  • łatwości w utrzymaniu dobrych relacji z klientem
  • komunikatywności na wysokim poziomie
  • zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań