hero-career-job-offers background

Lider Sekcji Opiekunów Obsługi WEB

Chcę dołączyć do zespołu!

  • Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu opiekunów, odpowiedzialnych za kontakt z Klientem po publikacji strony internetowej,
  • Kompleksowe wsparcie przydzielonej grupy opiekunów w zakresie Obsługi Klienta i edycji stron,
  • Kontrola czasów pracy i przygotowywanie miesięcznych rozliczeń,
  • Weryfikacja jakości pracy zespołu i pomoc w eliminacji błędów,
  • Aktywny udział przy poprawie jakości stron i optymalizacji procesów,
  • Analiza bieżącej pracy zespołu – weryfikacja raportów i systemów,
  • Rekrutacja nowych osób,
  • Współpraca z innymi działami,

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji biznesowych, w tym zarządzanie zespołem, komunikacja, przekazywanie feedbacku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, preferowane 10 -15 osób,
  • Nastawienie na zarządzanie relacyjne i oparte na aktywnym wsparciu pracowników w zespole,
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań,
  • Dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu,
  • Efektywne zarządzanie potencjałem pracowników,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zachowanie balansu między efektywnością pracy (realizacja KPI) i zarządzanie ludźmi,
  • Umiejętność analizy danych, wyciąganie wniosków i rozwiązywanie problemów,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu stron internetowych

To oferujemy

  • Rozwój kompetencji menadżerskich i wymianę doświadczeń liderskich,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjny system premiowy w rozliczeniu miesięcznym i kwartalnym),
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do powierzonych zadań oraz wsparcie przełożonego i doświadczonego zespołu,
  • Nowoczesne narzędzia wspierające Twój rozwój i efektywność pracy zespołu,
  • Szkolenia obejmujące aktualną wiedzę z zakresu stron www oraz marketingu internetowego,
  • Pracę w gronie osób, które podobnie jak Ty wierzą w moc rozwiązań e-marketingu,
  • Atrakcyjny system motywacyjny i zaplanowaną ścieżkę kariery, pomagającą w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju,