Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

hero-career-job-offers background

Controlling Specialist

Chcę dołączyć do zespołu!

  • Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami kontrolingowymi,
  • Raportowanie, monitorowanie i analizowanie odchyleń kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych na potrzeby Grupy,
  • Udział w procesach budżetowych/forecastowych,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień, analiz ad-hoc,
  • Kontrola prawidłowości alokacji kosztów,
  • Identyfikowanie i wskazywanie źródeł optymalizacji kosztów,
  • Kontroling wydatków inwestycyjnych,
  • Udział w rozwijaniu i usprawnieniu systemu raportowania finansowego i operacyjnego,
  • Udział w comiesięcznych przeglądach wyników,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse/Ekonomia),
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu,
  • Biegła znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy w SAP,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Skrupulatność i terminowość,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Łatwość funkcjonowania w środowisku dynamicznym, pracy pod presją i wielozadaniowości,
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1),

To oferujemy

  • Pracę w perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży marketingu internetowego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój poprzez uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach oraz rekrutacjach w ramach całej Grupy,
  • Pracę w zespole specjalistów/ ludzi pełnych wiedzy, którą chętnie się dzielą,
  • Szeroki wachlarz benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, abonament sportowy, ubezpieczenie na życie i wydarzenia integracyjne,