Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

hero-career-job-offers background

Senior PPC Specialist

Chcę dołączyć do zespołu!

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie i optymalizacja kampanii PPC na platformach Google Ads i Facebook Ads,
    • Dbanie o efektywność prowadzonych działań,
    • Tworzenie strategii kampanii reklamowych,
    • Raportowanie wyników,
    • Bieżący kontakt z klientami,

    Nasze wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu kampaniami Google Ads/ Facebook Ads,
    • Biegła obsługa Google Ads, konta GMC, Facebook Business Managera (znajomość Google Analytics, Google Marketing Platform, LinkedIn Ads oraz Allegro Ads będzie dodatkowym atutem),
    • Bardzo dobra znajomość MS Office,
    • Umiejętność analitycznego i biznesowego myślenia,
    • Umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji do dalszych działań,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • Pracę w perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM),
    • Rozwój poprzez uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach oraz rekrutacjach w ramach całej Grupy
    • Pracę w zespole specjalistów/ ludzi pełnych pasji oraz wiedzy, którą chętnie się dzielą,
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy – sam decydujesz, o której zaczynasz (pomiędzy 7:30 a 9:30),
    • Atrakcyjny pakiet benefitów,